Zaproszenie

Wydarzenie odbędzie się w terminie  2-4 marca   2015 r.

Firma Prestige Conferences zorganizowała już wiele takich wyjazdów, podczas których uczestnicy w praktyczny sposób pogłębiali swoją wiedzę w zakresie energetyki gazowej,jądrowej i gospodarki odpadami. Odwiedzili  wiele innowacyjnych obiektów i instalacji, w których osiągnięto imponujące rozwiązania techniczne.
Uczestnikami organizowanych przez Prestige Conferences wydarzeń są  przedstawiciele największych firm z branży energetycznej i gospodarki odpadami, w związku z tym wyjazd jest również okazją do wymiany doświadczeń.

Podczas seminarium poruszone zostaną następujące aspekty: organizacyjne,technologiczne,środowiskowe i prawne.
W części merytorycznej przedstawione zostaną zagadnienia związane z eksploatacją instalacji, problemami podczas rozruchu, awaryjnością układu, punktami krytycznymi, serwisowaniem i kosztami.

Więcej informacji: iwona.durska@prestigeconferences.pl

Strona wydarzenia: prestigeconferences.pl